רשת הזזה לדלתות סלון

רשתות ההזזה לדלתות מונחות ונעות בקלות ימינה ושמאלה על גבי מסילה המותקנת על הרצפה ובתקרה.

העדיפות הראשונה היא שהרשת תהיה מונחת ברווח שבין ויטרינת הדלת לבין התריס, כך גם ישמר ניקיונה. ברוב הבתים כבר ישנה הכנה לרשת. במידה ואין הכנה לרשת, ויש מקום לכך, אנו מתקינים תוספת של מסילות.

על הרשתות מותקנות מברשות לאטימה מוחלטת ברווחים שבין הרשתות לחלונות.

ניתן לבחור את מיקום הידיות הן מבחינת גובה הידית והן את צד הידית, אם הרשת תזוז מימין לשמאל או משמאל לימין.

כאשר יועץ שלנו מגיע לביתכם, הוא יראה את דלת היציאה למרפסת, ויתן לכם את האפשריות המתאימות לכם לביצוע. העניין תלוי במספר גורמים טכנים- כמה כנפיים יש לדלתות שלכם, והאם יש מקום בין התריס לחלון, ואם יש הכנה לרשת. וכן בגורמים פרקטיים-  כמות השימוש שלכם בדלת, כיוון היציאה וכו', וימליץ לכם לפי ההתאמה האם לבצע כנף רשת אחת, שתי כנפיים או שלישיה.

יתרונותיה של הרשת לדלת ההזזה:

ניתנת לפירוק בקלות על מנת לנקות

סוג הרשת עם התקלות הנמוכות ביותר

במידה ויש קרע ברשת, ניתן להחליף בקלות את הרשת.

חסרונותיה של רשת ההזזה:

אפשר לפתוח רק חלק  מהמפתח (או ימין או שמאל) .

החלק הנשאר סגור הינו בעל מראה פחות אסתטי, על אף שכאשר הרשת מוסטת, היא מונחת כנף על כנף, וכך הפרופילים של הדלת מכסים את פרופילי הרשת ומסתירים אותה.

המהפכה של דינמיקה

רשתות פנימיות מוגנות

פיתוח בלעדי – פרופיל דינמיקה המשודך למכלולים גרמניים הידועים באמינותם וחוזקם, מאפשר להכניס 2 דלתות רשת הזזה בין החלון לתריס (בתוך מרווח ס"מ בלבד), במקום 3 דתות רשת שאנשי אלומיניום רגילים מציעים.

הפתרון הגדול הוא בכך שהרשתות נשמרות נקיות ומוגנות לעומת רשתות מחוץ לתריס החשופות לאבק ומזג אויר ומאפשרות מעבר ואוורור מקסימלים, עם מינימום תחזוקה.

דילוג לתוכן