רשת נטולת PVC לשימוש בטוח

מחפשים אחר רשת מתאימה למניעת חדירת חרקים ומזיקים לבית?
כדאי להימנע משימוש ברשתות המכילות PVC.

להתקנת רשתות בחלונות הבית יש מספר מטרות. המטרה הראשונה היא למנוע חדירה של חרקים ומזיקים מסוגים שונים מסיבות היגייניות. מטרה נוספת היא למנוע מצב של עקיצות והעברת מחלות, כדוגמת זבוב החול ומחלת הלישמניה. הרשתות הקיימות כיום עשויות פוליאסטר, אלומיניום, פיברגלאס ו-PVC.
כמה מילים על PVC – יתרונות וחסרונות
PVC הוא חומר פולימרי, ששמו המלא הוא: Polyvinyl Chloride. חומר זה משמש למטרות רבות בתעשייה ובמרחב הביתי, והוא מאופיין באלסטיות, עמידות וקשיחות. במקרים רבים בוחרים להשתמש בחומר זה לא רק בשל יתרונותיו הייחודיים אלא גם בעיקר בזכות מחירו הנמוך לעומת חומרי גלם אחרים.
ל-PVC יש חיסרון שנוי במחלוקת, וזה שחרור גזים רעילים אשר יכולים להיספג במערכות שונות בגוף, גם באמצעות שאיפה, ולגרום לנזקים. ישנם מחקרים המעידים גם על קשר בין PVCלסרטן.
ומה לגבי רשתות פיברגלאס?
רשתות אלו נחשבות לחזקות, אסתטיות ומבוקשות בעיקר בשל צבען השקוף, אך מה שלא ידוע לכולם זה שחלק מן הרשתות הללו מכילות גם PVC שאת חסרונותיו פירטנו בפסקה הקודמת. לכן, אם אתם מעוניינים ברשת איכותית אחרת, נוכל להציע לכם פתרון אחר.
אז מה הפתרון שלנו?
רשת הגנה ייחודית מפני חרקים, העשויה מחומרים בטוחים בטכנולוגיה מתקדמת. רשת טרנספטק מיוצרת מחוטי היי טק עדינים בעובי 0.13 מ"מ, בשיטת אריגה חדשנית המאפשרת ליצור רשתות חזקות ועמידות, שכמעט אינן נראות לעין.
רשתות טרנספטק מציעה שיטה חדשנית למניעת חרקים, תוך שמירה על חדירת אוויר ואור ברמה גבוהה. רשתות אלו עמידות מאד ואינן נקרעות בקלות ולכן הן נחשבות לבחירה משתלמת וחכמה לטווח הרחוק.
רשתות טרנספטק הן תוצרת גרמניה והן נטולות PVC. בנוסף, הן מספקות הגנה טובה יותר מפני חרקים לעומת רשתות אחרות וניתן להשיג אותן בדגמים המיועדים לקיבוע לחלונות הבית או כרשתות גלילה.
מהיום אין צורך לדאוג שהתקנת רשתות תחסום לכם כניסת אוויר צח לבית ואת היכולת להשקיף לנוף. רשתות טרנספטק מציעות פתרון אסתטי, איכותי, יעיל ובטוח למניעת חדירת חרקים לבית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן