רשת צפופה במיוחד

מגפת הלישמניה
מגפת הלישמניה המוכרת גם בשם "לישמניאזיס", יכולה לבוא לידי ביטוי במספר צורות, כולל מחלת עור המאופיינת בנגע בודד או מספר נגעים בעלי צורת פרח (שושנת יריחו). ההדבקה של לישמניאזיס בעור היא על ידי העברת טפילים מבעלי חיים שונים, כמו שפן הסלע, אך הנזק העיקרי הוא לבני האדם העלולים לסבול מנגעים שונים בעור, שכאשר אינם מטופלים נכון, יכולים להוביל לכאבים, צלקות וכיבים. צורה נפוצה נוספת של לישמניאזיס היא מחלה הגורמת נזק לאיברים פנימיים.
זבוב החול
זבוב החול שייך למשפחת היתושים והוא הפך לנפוץ בשנים האחרונות באזורים שונים בארץ. כאשר נעקצים מזבוב החול הסכנה אינה רק הכאב והגירוי הנלווים לעקיצה עצמה, אלא העברת מחלות שונות וביניהן גם מגפת הלישמניה.
הפתרון היעיל ביותר הוא להתקין רשתות בחלונות הבית ובפתחים הגדולים כמו חלון יציאה למרפסת.
רשת טרנספטק – עם אוויר אך ללא יתושים
רשת הטרנספטק צפופה במיוחד, מה שמונע את חדירתם של חרקים מסוגים שונים, גם הקטנטנים ביותר, כגון זבוב החול.
גודל מרווחי הרשת הם 1.14 X 1.19 מ"מ, אך הודות לחוטיה הדקים במיוחד (בעובי 0.13 מ"מ!) , עדיין זרימת האוויר גבוהה, כי סך החללים הפתוחים עומד על 80%, וגודל החורים לכניסת חרקים נשאר קטן מאוד – כ 0.93 מ"מ, נתון שלא מאפשר לחרקים בגודל זבוב החול לעבור דרכה.
הרשת משתלבת בצורה אסתטית בכל חלון וכמעט אינה נראית לעין, מאפשרת חדירת אור ואוויר במידה רבה, מבלי להתפשר על עמידות וחוזק. אחד היתרונות המובהקים של רשת טרנספטק, זו האפשרות להתקין אותה בחלונות מבלי לפגוע ביכולת ההתבוננות בנוף הנשקף מהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן