משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299

מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד.
לתיאום יועץ במתנה התקשרו 6791* 

שקופית קודמת
שקופית הבאה
משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299
מגיעים עד לביתכם בעבודה עברית בלבד! לתיאום יועץ ללא עלות התקשרו 6791* 
שקופית קודמת
שקופית הבאה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רשתות כחול לבן
מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד. לתיאום יועץ במתנה התקשרו
מיקום המפעל

אזור תעשיה מבוא חורון לחצו לניווט דרך waze

הסיפור שלנו

למה להיות חלק מדינמיקה רשתות?

התקנת רשתות לחלונות | רשת נגד יתושים

דינמיקה רשתות הינה החברה הותיקה בארץ בתחום הרשתות נגד יתושים, בעלת נסיון והתמחות של 40 שנה, בייצור ובשירות התקנת רשתות לחלונות נגד יתושים וחרקים שונים. הוותק והמיקוד באותו מקצוע לאורך כל השנים, והמפגש עם עשרות אלפי לקוחות וחלונות הוביל את הצוות שלנו להתמקצעות, לביצוע התקנת רשתות לחלונות ורשתות נגד יתושים באופן מהיר וברמת גימור גבוהה ביותר.

דינמיקה‭ ‬רשתות‭ ‬הוקמה‭ ‬ע‭”‬י‭ ‬אלי‭ ‬כהן, ‬הוא‭ ‬החל‭ ‬את‭ ‬דרכו‭ ‬בעבודות‭ ‬מסגרות,‭ ‬למד, ‬ייצר‭ ‬פתרונות לכל אתגר בעצמו, ‬החל‭ ‬מבניית‭ ‬תוכניות‭, ‬שרטוטים‭ ‬ועד‭ ‬לביצוע‭ ‬עבודות‭ ‬אלומיניום‭ ‬בשטח,‭ ‬הוא‭ ‬פיתח‭ ‬מוצרים ופרופילים לפי בקשות מיוחדות‭ ‬ופתר‭ ‬בעיות‭ ‬לקבלנים‭.‬ עם השנים הביקוש גדל ואלי פיתח את הייצור הקטן למפעל וצוות מקצוען על בתחום, הוא בנה מערך מיוחד שמוביל את תחום הרישות בישראל.
מתוך שליחות ואהבתו למקצוע, חתירה לשלמות, חריצות יוצאת דופן וחיבור לאנשים.
הוא הנחיל בכל הדורות הבאים אחריו תשוקה למצויינות ומובילות. 

דינמיקה רשתות ‬חברה‭ ‬שונה‭ ‬וייחודית‭ ‬מאוד‭ ‬בתחום‭ ‬הרישות‭ ‬בישראל.‭ ‬לחברה‭ ‬יש‭ ‬40‭ ‬שנות‭ ‬ניסיון‭ ‬של‭ ‬קידמה,‭ ‬30‭ ‬עובדים‭,‬ מפעל‭ ‬משלה‭,‬ מחלקת‭ ‬פיתוח‭ ‬שהביאה‭ ‬במהלך‭ ‬השנים‭ ‬עשרות‭ ‬פיתוחים‭ ,‬שכלולים‭ ‬וחידושים‭ ‬לתחום‭,‬ מחלקת‭ ‬שירות‭ ‬לקוחות, ‬ מתקינים‭,
‬מוצרים‭ ‬חדשניים‭ ‬ופורצי‭ ‬דרך‭,‬ הובלות‭ ‬ומחסנים‭ ‬הכל ‭ ‬IN HOUSE‭ ‬וברמה‭ ‬הגבוה‭ ‬ביותר‭.‬
דינמיקה‭ ‬רשתות‭ ‬מובילה‭ ‬את‭ ‬תחום‭ ‬הרישות‭ ‬בזה‭ ‬שבנתה‭ ‬סטנדרטים‭ ‬גבוהים‭ ‬של‭ ‬איכויות, ‬פתרונות‭ ,‬גימורים,
אסטתיקה,‭ ‬רמות‭ ‬של‭ ‬חוזק‭ ‬ועוצמה‭ ‬ועוד‭…‬‭‬ שאין‭ ‬דומה‭ ‬להם ‬בתחום!
דינמיקה‭ ‬רשתות‭ ‬למעשה‭ ‬מעניקה‭ ‬מהידע‭ ‬שלה‭ ‬לציבור‭ ‬ונותנת‭ ‬כלים‭ ‬שיאפשרו‭ ‬להם‭ ‬לבחון‭ ‬את‭ ‬התחום‭ ‬בעיניים‭ ‬מקצועיות‭,
‬ויחד‭ ‬עם‭ ‬זאת‭ ‬לקבל‭ ‬את‭ ‬השירות‭ ‬והפתרונות‭ ‬הטובים‭ ‬ביותר‭ ‬תמיד

ייצור והתקנת רשתות לחלונות | דינמיקה רשתות
אחריות ויושרה

צוות דינמיקה רשתות עומד לרשותכם מרגע בקשת פגישת הייעוץ, לאורך תהליך הבחירה וכמובן לאורך השנים. מהנסיון הרב שרכשנו נוכחנו לראות שהמוצרים, ההתקנה והייצור שלנו הם באיכות גבוהה ועמידים גם לאורך עשרות שנים. וזאת בנוסף לתעודת אחריות עבור הרשתות וההתקנה.  אנשי ההתקנות והייעוץ שלנו נבחרים בקפידה ביושרם ובאמינותם עבור הרוגע האישי שלכם.

אווירה משפחתית

דינמיקה רשתות הינה חברה משפחתית, חשובה לנו האווירה הנעימה שבין מעל ל 25 אנשי הצוות שלנו-שכולו כחול לבן. דינמיקה מעסיקה במפעלה אנשים עם מוגבלויות, וכן מעסיקה בני נוער בימי החופשות, ובכך מעודדת את הצעירים למוסר עבודה ויעול זמן. כמובן אנו משקיעים בשירות אישי ואיכפתי ללקוח כי חשובה לנו איכות החיים בביתכם עם משפחתכם.

שירות התקנת רשתות לחלונות
פתרונות יצירתיים

דינמיקה רשתות חושבים על כל הפרטים, קטנים כגדולים ומשקיעים מחשבה ויצירתיות בהתאמה אישית של הרשתות לחלונות הבית שלכם לפי הצרכים המדויקים שלכם, ובפיתוח הנדסת אנוש לפתרונות חדשניים לנוחיותכם.
דינמיקה רשתות זו החברה היחידה בישראל שיש לה מפעל מייצר ומחלקת פיתוח ייעודית לפתרונות טכנולוגיים וחדשניים לפי הדרישות שעולות בשוק כבר במשך 40 שנה.

עיצוב ואסטטיקה

'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם', ולכל פרט בעיצוב ביתנו יש חלק בכך. דינמיקה רשתות מציעה התקנת רשתות מקצועית עם מגוון עצום של גווני אלומיניום בשלל צבעים לבחירתכם, להתאמה מלאה לגוון החלון. מבחר סוגי אריג הרשת עד לרמת שקיפות בה הרשת אינה נראת, שומרת על עיצוב הבית ואף מכניסה את הנוף פנימה. הגימורים אסטטיים לנוחות השימוש והניקוי. מחלקת פיתוח המוצרים שלנו עמלה להשיק עוד עיצובים ופונקציות חדשות. 

חדשנות וראיה קדימה

דינמיקה רשתות שמה לעצמה כמטרה להיות מספר 1 במזרח התיכון בתחום הרשתות, לכן אנו בשיתוף פעולה עם ׳קליל׳ יבואנית רשת הפליסה, 'אלרון' יבואנית רשת טרנספטק הידועה וכמובן עם ׳neher׳ מגרמניה החברה מס׳ 1 בתחום הרשתות בעולם, שמייצרת מכלולים ואריגים ברמת גימור הגבוהה ביותר. דינמיקה רשתות ערה לטרנדים המתחדשים בעולם והינה הראשונה לתת את המענה העכשיווי ביותר.

התקנת רשתות לחלונות | דינמיקה רשתות
מקצוענות ומצויינות

דינמיקה רשתות הינה החברה הותיקה בארץ בתחום הרשתות נגד יתושים, בעלת נסיון והתמחות של 40 שנה, בייצור והתקנת רשתות נגד יתושים. הוותק והמיקוד באותו מקצוע לאורך כל השנים, והמפגש עם עשרות אלפי לקוחות וחלונות הוביל את הצוות שלנו להתמקצעות,  לביצוע התקנת רשתות נגד יתושים באופן מהיר וברמת גימור גבוהה ביותר.

מאחורי הקלעים של דינמיקה רשתות:
 
אם אתם מחפשים מתקין רשתות מומלץ – דינמיקה רשתות הציבה את המצויינות כערך חשוב בחברה, אנשי  הצוות שואפים  למצויינות בשירות עבור הלקוח.
החל ממדידה וייעוץ מדוייק, דרך הייצור במפעל וכלה במוקד השירות, בהנהלת החשבונות ובהנהלה הכללית בחברה.
מעוניינים בפרטים נוספים על מתקין רשתות מומלץ? צרו עמנו קשר וקבלו את כל המידע הרלוונטי על התקנת רשתות!
נגן וידאו
דילוג לתוכן