משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299

מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד.
לתיאום יועץ במתנה התקשרו 6791* 

שקופית קודמת
שקופית הבאה
משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299
מגיעים עד לביתכם בעבודה עברית בלבד! לתיאום יועץ ללא עלות התקשרו 6791* 
שקופית קודמת
שקופית הבאה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רשתות כחול לבן
מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד. לתיאום יועץ במתנה התקשרו
מיקום המפעל

אזור תעשיה מבוא חורון לחצו לניווט דרך waze

מדריך שימור רשתות

המדריך המלא לשמירה על הרשתות שלכם כדי שתהנו מהם לאורך זמן

איך להאריך את חיי הרשתות שלכם?

1. לנקות בעדינות

אריגי הרשת מתנקים היטב גם עם מטלית וסבון או עם תרסיס דינמיקלין, המאפשרים עד כמה שניתן להמנע מהסרת המוצר ממקומו. שפשוף מאסיבי עלול לפגום באריג, או להוציאו ממסגרת האלומניום ועל כן אינו מומלץ. יש לנו הנחיות מפורטות באתר דינמיקה, איך לנקות כל מוצר באופן הנכון לו.

2. בתום הנקיון – להחזיר למקום לפי ההנחיות

רוב פניות לקוחותינו על רשת שיצאה ממסילתה, או אינה נעה עליה בקלות, כנראה נובע מפעולה שגויה בהחזרת הרשת. לכן באתר דינמיקה יש עבורכם סרטוני הדרכה פשוטים ומפורטים איך להחזיר כל רשת למקומה. רשתות הזזה צריכות להיות מונחות נכון על המסילה שלהן מלמטה, ועל ה’סכין’ מלמעלה. ברשת כנף על ציר יש לשמור על צינורית הפלסטיק הקטנטנה (בצבע חום), ולהחזירה לפין התחתון בסיום הנקיון.

3. עוברים דירה ואחר כך מתקינים

יש להתקין את הרשתות רק בסיום מעבר הדירה שלכם, העברות רהיטים, בעיקר דרך הויטרינה עלולים לפגוע באריג או לשרוט את האלומניום.

4. משפצים? מגינים על הרשתות

בעת שיפוץ בבית, או בניית גבס, הבית מתאבק. חשוב לפני פעולות אלו להרחיק את הרשתות מסביבת העבודה, ע”י הסרתם ועיטופם מראש, או להגן עליהם מחוץ לזכוכית / בין שני כנפי זכוכית. מומלץ להתקין / להחזיר את הרשתות רק בסיום השיפוץ.

רוב הפגיעות שאנו רואים באריגי הרשת, הם ברשתות הויטרינה, מתוך הבית או מחוצה לו, לכן ניתן כמה כללים חשובים לשמירה על רשת דרך היציאה למרפסת:

במזג אוויר סוער

בעת רוחות עזות, רהיטים ופינות ישיבה עפים לכיוון הרשת ופוצעים אותה, גם ברד חזק עלול לפגוע באריג, לכן אם צפויה סערה, יש מבעוד מועד להוריד את התריס ולשמור על הרשת מוגנת.

הרחקת רהיטים /כסאות מאזור הרשת

יש לוודא שקיים מרחק סביר בין כסאות או ריהוט אחר הקרוב לרשת, מתוך הבית או מחוצה לו שיכול לפצוע את האריג או לשרוט את הפרופיל בעת הזזה הרשת או הרהיט.

היתקלות העוברים ברשת השקופה

הרשת השקופה הגרמנית שלנו – טרנספטק, מלכת הרשתות, הינה כל כך  שקופה עד שלא רואים אותה ונתקלים בה.

מתוך חשיבות רבה לשלומכם וגם לשלום הרשתות,  אנו מתקינים רשת באחריות אך ורק עם שפרוץ- חוצץ אלומניום אופקי, הנועד להסב את תשומת לב העוברים לקיום הרשת, וגם מסייע לפתיחה נוחה.

במידה והחלטתם להמנע מחוצץ חשוב זה, חשוב מאוד להוסיף מדבקות בגובה עיניים של מבוגר,  וגם  בגובה עיני ילד/בעל חיים שבביתכם, על מנת לשמור על בריאותם ועל אורך חיי הרשת.

דלתות רשת – נגישות והדרכת שימוש

כאשר ילדים רוצים לעבור דרך רשת הוטירינה / רשת דלת ציר, הם יחפשו את הידית ואם לא יגיעו אליה, יאלצו לדחוף את האריג בכף ידם. לכן אנו ממליצים כבר בעת ההתקנה להוסיף עבור ילדיכם ידית נוספת בגובה שיהיה גם להם נח להשתמש, וגם הרשת תשמר.

דלתות רשת – נגישות לבעלי חיים

אם יש בביתכם חברים על ארבע, התחשבו בנוחות שלהם לצאת ולהכנס באופן קל, על ידי הוספת צוהר למעבר חופשי גם במידה והרשת שלכם סגורה. רשת עמידה לבעלי חיים מועילה מאוד כאשר היא מותקנת לפחות בחלק התחתון של דלת הרשת. כך גם תתחשבו ברשת שלכם שהיא לא תקרע מציפורני בעלי החיים (אגב, לרוב גזיזת ציפורניהם גם תועיל ביותר…).

שימון – דלת רשת כנף – ציר (קיבוצית)

בנוסף להנחיות בשני הסעיפים לעיל, בדלת רשת כנף עם צירים יש גם לטפל אחת לחודשיים בשימון הצירים (עם ספריי שמן, WD וכד) ולאחר מכן לנגב את הספיחים. במידה וישנה גם בוכנת סגירה – יש לשמן גם אותה באותו האופן.

פליסה/רשת מתקפלת – יוקרה שצריך לשמור.

קיפולי רשת הפליסה וכן המנגנון שלה רגישים, ולכן יש לנהוג בה משנה זהירות. ביום יום – יש לשמור על רשת הפליסה אסופה (מקופלת) בעת שאין משתמשים בה. על מנת שה’זכרון’ של קפלי הרשת ישמר ולא ימתח ויאבד את צורתו המקורית. במיוחד לפני תקופות ארוכות כגון חורף, או יציאה ארוכה לחופשה יש לוודא שהרשת אסופה לתוך המשקוף שלה. נקיון רשת פליסה יש לעשות על ידי תרסיס הנקיון שלנו דינמקלין, מעבר קליל עם מטלית מייקרופייבר או שטיפה עם מים. יש לשמור על המסילה התחתונה של הפליסה נקיה משערות או אבק שנצברים עם שטיפות הרצפה (ניתן עם שואב אבק). לאחר נקיון המסילה, מומלץ לרסס את מסילות הפליסה בספריי סיליקון להנעה קלילה ורכה של השרשרת על המסילה.

דילוג לתוכן