משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299

מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד.
לתיאום יועץ במתנה התקשרו 6791* 

שקופית קודמת
שקופית הבאה
משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299
מגיעים עד לביתכם בעבודה עברית בלבד! לתיאום יועץ ללא עלות התקשרו 6791* 
שקופית קודמת
שקופית הבאה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רשתות כחול לבן
מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד. לתיאום יועץ במתנה התקשרו
מיקום המפעל

אזור תעשיה מבוא חורון לחצו לניווט דרך waze

כללים לניקוי ותחזוקת רשתות נגד יתושים

איך מנקים רשתות נגד יתושים

ניקוי רשת במצב מותקן

מומלץ ביותר לא לפרק את הרשת ממקומה. הפירוק ובעיקר ההרכבה אחרי הניקוי, דורשים מיומנות ודיוק וחבל להסתבך. ההמלצה שלנו היא לנקות אותה כשהיא מורכבת על החלון/ הדלת.
 במידה ויש לכם "דינמיקלין"- ניתן להרוות מטלית מיקרופייבר בנוזל, ולעבור על הרשת. נקיון רגיל- ניתן לנקות "ניקוי יבש" ע"י מברשת סיוד פשוטה עם סיבים קצרים שמוציאה היטב את האבק שהצטבר. אפשר גם לנקות עם שואב אבק עם ידית מברשת - בעדינות, לא ללחוץ חזק. ניתן לשטוף במים וסבון אך יש להימנע בשימוש בחומרים חזקים כגון אקונומיקה. אפשר גם לשטוף מבחוץ עם צינור מים בזרם סביר.

איך מנקים רשתות נגד יתושים

ניקוי עם פירוק

במידה ובחרתם בכל זאת להוציא את הרשת ממסילתה, אם יש לכם דינמיקלין- יש להעמיד בחוץ ולרסס משני הצדדים לפי ההוראות ולהחזיר למקום.
במידה ומנקים עם סבון, יש להניח את הרשת שוכבת על משטח ישר כך שהרשת נוגעת במשטח. ואז להקציף בעדינות עם מברשת/ סקוטש מים וסבון.

בעת ההחזרה של הרשת למקומה, יש לשים לב לדברים הבאים: מברשת וידית כלפי פנים הבית. יש לרשת מוביל עליון ומוביל תחתון. המוביל הבולט יותר הוא העליון. (במידה ולא הסרתם את המדבקה הצבעונית, היא נמצאת תמיד למעלה וכך תוכלו לזהות את הכיוון). לעומתו, למטה צריך להיות מוביל תחתון שהוא שטוח ולא בולט מהאלומניום. במידה ויש גלגלים, הם תמיד למטה (כמו ברכב…). כשמחזירים למסילה, יש להחזיר ראשית את הרשת לתוך המסילה העליונה, על הסכין. לאחר מכן , בעת שהיד אוחזת בחלק התחתון של הפרופיל, יש להפעיל מעט לחץ על הפרופיל באזור הידית כלפי חוץ. הרשת תכנס לתוך הסכין התחתונה (הקושי בהכנסת הרשת הינו מכוון, על מנת שלא יהיה מצב שהיא תיפול). 

איך מנקים רשת

ניקוי רשת כנף

הרשת הנוחה ביותר לניקוי היא רשת כנף, המותקנת לרוב בחדרי הממ"ד. זאת מכיוון שאפשר לנקותה בקלות משני הכיוונים. זוהי אחת הסיבות שאנו ממליצים עליה בחום. ניתן לנקות אותה עם דינמיקלין או עם שואב אבק בשילוב ידית מברשת. אפשר גם עם סקוטש/ מברשת, מים וסבון ולסיום עם מטלית יבשה.

ניקוי רשת גלילה

לניקוי אבק שנצמד אל רשת גלילה מומלץ להשתמש בשואב אבק. לניקוי יסודי יותר, מומלץ לשטוף את הרשת במים וסבון. (או עם דינמיקלין) זאת כמובן, בזמן שהרשת פתוחה למצב של כיסוי כל פתח החלון.

איך מנקים רשתות נגד יתושים

ניקוי רשת פליסה/אקורדיון

רשת פליסה/ אקורדיון ניתן לנקות רק בעזרת שואב אבק, בדרגת שאיבה שאינה אגרסיבית. את המסילה ברשת אקורדיון, ניתן לנקות ולשמן ע"י ספריי המיועד לכך (להשיג במפעל דינמיקה). באופן כללי, מומלץ להשאיר את הרשת ככל שניתן במצב אסוף.
זה שומר על הנקיון שלה וגם על מבנה הקיפולים.

דילוג לתוכן