רשת טרנספק

זבוב החול לשמניה

רשת טרנספטק  צפופה

רשת הטרנספטק צפופה במיוחד. זה מונע את חדירתם של חרקים מסוגים שונים (אפילו הקטנים ביותר כגון זבוב החול).
 
גודל מרווחי הרשת 1.19X1.14 מ"מ אך הודות לחוטיה הדקים במיוחד (בעובי 0.13 מ"מ), זרימת האוויר גבוהה. זאת כי סך החללים הפתוחים עומד על 80%.
גודל החורים לכניסת חרקים שנשאר קטן מאוד (כ-0.93 מ"מ) לא מאפשר לחרקים בגודל זבוב החול לעבור דרכה.
 
זבוב החול שייך למשפחת היתושים והוא הפך לנפוץ בשנים האחרונות באזורים שונים בארץ. כאשר נעקצים מזבוב החול, מלבד הכאב והגירוי הנלווים לעקיצה עצמה, יש גם סכנה של העברת מחלות שונות וביניהן מחלת הלישמניה.
 

מגפת הלישמניה

מגפת הלישמניה המוכרת גם בשם "לישמניאזיס", יכולה לבוא לידי ביטוי במספר צורות, כולל מחלת עור המאופיינת בנגע בודד או מספר נגעים בעלי צורת פרח (שושנת יריחו). ההדבקה של לישמניאזיס בעור היא על ידי העברת טפילים מבעלי חיים שונים, כמו שפן הסלע, אך הנזק העיקרי הוא לבני האדם העלולים לסבול מנגעים שונים בעור, שכאשר אינם מטופלים נכון, יכולים להוביל לכאבים, צלקות וכיבים. צורה נפוצה נוספת של לישמניאזיס היא מחלה הגורמת נזק לאיברים פנימיים. 
 
הפתרון היעיל ביותר הוא להתקין רשתות בחלונות הבית ובפתחים הגדולים
כמו חלון יציאה למרפסת.
 
הרשת משתלבת בצורה אסתטית בכל חלון וכמעט אינה נראית לעין, מאפשרת חדירת אור ואוויר במידה רבה, מבלי להתפשר על עמידות וחוזק. אחד היתרונות המובהקים של רשת טרנספטק, זו האפשרות להתקין אותה בחלונות מבלי לפגוע ביכולת ההתבוננות בנוף הנשקף מהם.

לרשת הטרנספטק יתרון בולט על פני הרשתות השכיחות בשוק. יש לה שקיפות גדולה יותר – הרשת כמעט אינה מורגשת.
רשת הטרנספטק של Neher מעובדת מחוטי הי-טק עדינים (0.13 מ"מ) בשיטת אריגה חדשנית. שיטה זו מקנה לרשת הומוגניות יוצאת דופן.
לפטנט האריגה ויצור החוט יש יתרונות מוכחים לעומת הרשתות הקונבנציונאליות להגנה מפני חרקים. טרנספטק מאפשרת חדירת אור גדולה יותר, הודות לשקיפותה הייחודית. הרשת כמעט אינה נראיית למתבונן מבפנים ומבחוץ.
החוטים הדקיקים מפחיתים את עוביה של הרשת ומאפשרים כניסת אור גדולה יותר.

שקיפות

ללא PVC

נהוג להוסיף לרשת הפיברגלס הסטנדרטית ציפוי PVC אשר כבר בשלב הראשון מתרכך ומשחרר גזים רעילים. לעומת זאת, רשת הטרנספטק מיוצרת מחומר גלם איכותי ללא תוספת PVC. בכדי לייצר רשת הגנה מפני חרקים ללא PVC, מוסיפה חברת Neher בתהליך הייצור תוסף חדש: FSR-KEDER. התוסף בעל אלסטיות גבוהה, התורם לקיבועה וחיזוקה של הרשת לאורך זמן ומונע היווצרות קמטים על פניה.

בהשוואה לרשתות רגילות, חדירת האוויר דרך רשת הטרנספטק גבוהה ב-140%. הסיבה לכך נעוצה בצמצום השטח האריג ואופן האריגה והדבר מונע כמעט לחלוטין הווצרות מערבולות אוויר ברשת.
ההבדל בין סוגי הרשתות בחדירת אוויר, מורגש במיוחד כאשר מדובר ברוח קלה. חדירת אוור גבוהה ב-140% משמעותה יותר אוויר צח בכל החדרים. חישבו על תחושת הסיפוק שתרגישו משיפור איכות החיים ובריאות המשפחה שלכם.

זרימת אויר

דוחה אבק

עכשיו ניתן ליהנות עוד יותר מכל משב אוויר-רשת transpatc+ היא רשת שמנקה את עצמה הודות לפיתוח ייחודי החל מ 2020 הפועל באפקט ניקוי עצמי.
המנגנון פועל בעזרת ציפוי אקולוגי, שגורם לחלקיקי האבק לא להדבק לרשת וכך היא כמעט ואינה מתלכלכת.
האבק שמגיע עם משב האוויר נעצר ע"י הרשת, אך לא נצמד אליה, כך שניתן להסירו בקלות במטלית, גם אם לא הרשת נוקתה זמן רב, ללא צורך בשימוש בחומרי ניקיון ובלי לעבוד קשה.

דילוג לתוכן