משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299

מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד.
לתיאום יועץ במתנה התקשרו 6791* 

שקופית קודמת
שקופית הבאה
משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל ₪299
מגיעים עד לביתכם בעבודה עברית בלבד! לתיאום יועץ ללא עלות התקשרו 6791* 
שקופית קודמת
שקופית הבאה
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רשתות כחול לבן
מגיעים עד לביתך בעבודה עברית בלבד. לתיאום יועץ במתנה התקשרו
מיקום המפעל

אזור תעשיה מבוא חורון לחצו לניווט דרך waze

תרומה לקהילה

כחברה מובילה בתחומה בישראל, דינמיקה רשתות מובילה גם בהשקעה שלה בקהילה.
אנו מאמינים שהדרך למצויינות משתלבת עם נתינה.
לאורך השנים דינמיקה משתפת פעולה עם עמותות שונות, בהן חסדי אנוש, זק”א, חסדי נעמי ועוד.
במסגרת הפעילות ההתנדבותית בהובלת המייסד אלי כהן והמנכ”ל עזר ונונו, עובדי החברה שיפצו מהיסוד דירות ברחבי העיר של מעוטי יכולת, רכשו עבור הדיירים מוצרים ביתיים חדשים, סייעו להם במטלות משק הבית השוטפות ואספו מעמותת חסדי נעמי עשרות ארגזי תרומה לחג, אותם חילקו לנזקקים.

תרומות לזק"א מכל עסקה

בוחרים בעסק שכולו כחול לבן ותומכים בתעשיה הישראלית. ובנוסף 10% הנחה עבור העורף החזק שלנו.

העסקת בעלי מוגבלויות

עובדי המפעל של דינמיקה רשתות הינם בעלי צרכים מיוחדים. אנו גאים לשלב עובדים מדהימים והכרחיים בתעשיה!
חסדי אנוש עמותה לשיקום ועידוד

עמותת חסדי אנוש

העמותה אשר הוקמה בשנת 1995 ביישוב מבוא חורון, פועלת לקדם שינוי וליצור הזדמנות חברתית שווה עבור אנשים המתמודדים עם מגבלה נפשית. בהוסטל ובדירות הדיור המוגן שוהים עשרות בחורים ובוגרים פגועי נפש המשוקמים במקום ביד אוהבת. בצוות שלנו אנו זוכים לשלב בחורים המגיעים מההוסטל או מהדיור המוגן מטעם עמותת חסדי אנוש. כך במשך מעל 10 שנים, כל המפעל שלנו מאוייש רק ע"י אנשי צוות המתמודדים עם מצוקות נפשיות כחלק מתהליך שיקומם בקהילה.

חסדי נעמי

חסדי נעמי

חסדי נעמי היא עמותת חסד ישראלית, שתומכת במשפחות נזקקות ומסייעת ל-10,000 משפחות נזקקות באופן קבוע ומסייעת לאלפי משפחות נוספות בתקופות החגים. לקראת החגים דינמיקה רשתות בתיאום עם חסדי נעמי הגיעו למשפחות שהיה צורך בשיפוצים בסיסים של דירתם, צוות דינמיקה הגיעו עם כלי וחומרי עבודה מתאימים, ובעיקר עם הצוות בעלי ידי זהב ולב זהב ותיקנו את כל הנדרש בדירות. במקביל צוות המכירות של דינמיקה יצאו לחלוקת ארגזי מזון לבתי המשפחות הנצרכות בבית שמש לקראת החג.

זק"א איתור חילוץ והצלה

זק"א

הארגון לזיהוי קורבנות אסון, המטפל גם בחילוץ והצלה. מתנדבי זק"א חרפו נפשם בשטח בימים אלו, למען כבוד הנרצחים. הטבח הנורא חיסל בתוך שבועיים, מלאי של ציוד ותקציב שהיו אמורים לשמש לפחות ל 5 שנים, והארגון צריך כעת להתאושש ולהתכונן למצבי חירום. דינמיקה רשתות תורמים בימים אלו של הלחימה, 10% מכל עסקה, וכך הארגון יוכל לממן מיגון דחוף למתנדבים שפעלו תחת אש ועבור ציוד בסיסי לזיהוי הקורבנות.

דילוג לתוכן